Nasza restauracja

Sala Bankietowa
Sala Bankietowa
Sala Bankietowa

Wiele możliwości

Jedno miejsce tak wiele możliwości. Restauracja bankietowa to doskonałe miejsce na organizację zarówno eleganckich bankietów i gali do 400 osób, jak i kameralnych przyjęć okolicznościowych.

Dzięki systemowi ścian przesuwnych można dostosować jej powierzchnię do rodzaju wydarzenia.
Sala swym minimalistycznym wystrojem idealnie wkomponuje się w każdy rodzaj przyjęcia.

Pub
Pub

W gronie przyjaciół

Klimatyczny pub to idealne miejsce na spotkania w gronie przyjaciół.

Stylowo urządzone wnętrze z bilardem doskonale pasuje do organizacji wieczorów kawalerskich, urodzin oraz niedużych spotkań rodzinnych z regionalnym piwem z rzemieślniczego browaru oraz smacznymi przekąskami.

Chata grillowa
Chata grillowa
Chata grillowa

Czas na luz

Obiekt posiada całoroczną chatę grillową, w której organizowane są biesiady, pikniki, spotkania firmowe do 100 osób. Dzięki systemowi ścian przesuwnych istnieje możliwość jej podziału na mniejsze sale.

Niepowtarzalną atmosferę tworzy jej wnętrze z drewnianymi ławostołami, grill oraz murowany piec opalany drewnem, a także dania kuchni myśliwskie i staropolskiej.

Przyjęcia
Przyjęcia

Organizujemy wesela: wystawne bankiety, kameralne przyjęcia, poprawiny w chacie grillowej, śluby w plenerze. Doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa, opieka wedding managera, wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych par, to to co nas wyróżnia.
Realizujemy także różne przyjęcia okolicznościowe.

Na dowóz
Na dowóz
Na dowóz

Wprost do drzwi

Brak czasu, ciągły pośpiech, tysiąc spraw i zapominamy o jedzeniu.

Wystarczy jeden telefon  i codziennie świeże śniadanie, lunch  lub pyszny obiad zawita do Waszego domu lub firmy. Istnieje możliwość indywidualnych lub firmowych zamówień.

Kontakt: 505 163 740.

Catering
Catering
Catering

Jakość i smak

Hetman od wielu lat specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze bankietów, spotkań rodzinnych, imprez okolicznościowych, eventów firmowych, czy cateringu podczas meczy. Istnieje możliwość zamówienia gotowych zestawów menu lub skomponowania potraw według własnego pomysłu.

Dobrze wyposażone zaplecze gastronomiczne, wykwalifikowana obsługa sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.